Näyttelyitä

28.7.2018

Erikoisnäyttely Tampere 11.6.2017 tuomarit: Jouni Nummela (urokset) & Erika Stepanauskiene (nartut)

Rott Power Cheer Avo Eri1 sa PN3
Rott Power Femme Val Eri1 sa PN4
Rott Power Gisu Jun Eri
Rott Power Guura Jun Eri
Rott Power Fizzie Avo Eri
Rott Power Gurgo Jun Eh
Rott Power Fant Avo Eh
Quid Kao Bumbarin Jun Eri
Tk’s Black Princess Val Eri 4 sa
Rott Power BIS-2 kasvattaja

Pietari Venäjä:

RP Chisu 3 x Eri1 sa 2 x Vara-Serti RW Erkkari Eri1

Ilomantsi 21.1.2017

RP Exceptional Eri 3
RP Fire Eri 1
RP Fant Eh
RP Chisu Eh
RP Gisu H

Kajaani:

RP Exceptional Eh
RP Fire Eri 3 sa
RP Chisu Eri 2 sa
RP Gisu Eh
RP Rop-kasvattaja

Helsinki Voittaja-16 11.12.2016

RP Guura Eri2 sa
RP Gisu Eri3
RP Cheer Eri4

Helsinki Winner-16 10.12.2016

RP Cheer Eri 1 sa PN 2 Vara-Cacib
RP Guura Eri1 sa PN 3 Serti HELSINKI JUNIOR WINNER 2016
RP Femme Eri2 sa PN 4 Vara-Serti
RP Gisu Eh
RP Chisu Eh

Jyväskylä 13.11.2016

RP Gisu Eri1 sa PN 3 Vara-Serti

Jyväskylä 12.11.2016

RP Cheer Eri1 sa PN 1 CACIB ROP
RP Chisu Eri2 sa PN 2 SERTI Vara-Cacib
RP Candy Eri1 sa PN 4
RP Gisu Eri1 sa
RP ROP-kasvattaja

Tarto Viro 5.11.2016

RP Femme Eri 1 sa PN 2 CACIB

Seinäjoki 22.10.2016

RP Gisu Eh

Valmiera Latvia 15-16.10.2016

RP Femme Eri 1
RP Fant Eri2
Skay-II Iz Tverskogo Doma Eri2 sa PU 3 Serti –>LV MVA
RP Femme Eri sa Jun-Serti PN 1 VSP —> LV JMVA
RP Fant Eri2
Skay-II Iz Tverskogo Doma Eri2

Hämeenlinna 2.10.2016

RP Femme Eri1 sa PN 2 Serti

Tallinna 24.9.2016 tuomari Boris Baic

Rott Power Candy Val.Eri1 Sa Pn1 Serti ja VSP —> EE MVA
Rott Power Fant Jun.Eri1 Sa ROP-junior Junnu Serti Pu1 ROP —> EE JMVA + RU JMVA + RU MVA

25.9.2016 tuomari Fernando Quilis Bonet
Rott Power Candy Val.Eri1 Sa Pn1 VSP
Rott Power Fant Jun.Eri1 Sa ROP-Junior Pu1 ROP

Porvoo 10.9.2016

RP Famous Eh

Riihimäki 3.9.2016

RP Famous Eri2 sa PN 4

Haapsalu Viro 27-28.8.2016

Jasmin V.H Milsped 2 x Eri1 sa Serti PN 1 VSP → EE MVA

Kouvola 20.8.2016

RP Femme Eri1 sa PN 4

Oulu 13.8.2016

RP Fool Eri1 sa PN 2 Serti

Kuopio 7.8.2016

RP Fant Eri1 sa PU 1 Serti ROP
RP Dark Defender Eri1 sa PU 2 Vara-Serti CACIB
RP Exceptional Eh
RP Fire H

Kuopio 6.8.2016

Rott Power Fant Eri1 sa PU 2 Vara-Serti
Skay-II Iz Tverskogo Doma Eri1
Druskininkai 5-7.8.2016
RP Femme 2 xEri1 sa PN 1 Serti CACIB VSP –> LT MVA
1 x Eri2 Serti

Pietari Venäjä 31.7.2016

RP Femme 2 x Eri1 sa PN1 Serti 1 x VSP 1 x ROP

Viipuri Venäjä 30.7.2016

RP Fant Eri1 sa Serti ROP
RP Femme Eri1 sa Serti VSP
Quero IV de Breogan Eri1 sa Jun-Serti
RP Fant Eri1 sa PU 2 Vara-Serti
RP Femme Eri1 sa Serti VSP
Quero IV de Breogan Eri1 sa Jun-Serti

Ogre Latvia 17.7.2016

Quero IV de Breogan 2 x Eri1 sa Jun-Serti PU 2 → LV JMVA +Ogre Winner
Jasmin V.H Milsped Eri1 sa PN 2 Serti → LV MVA

Kotka 18.6.2016

RP Femme Eri1 sa PN 2 Vara-Serti

RW ERIKOISNÄYTTELY, JOENSUU 11.6.2016

ROTT POWER CHEER Avo Eri.1 sa PN 4
ROTT POWER CANDY Val Eri.2
ROTT POWER FANT Jun Eri.1 sa ROP-JUNIOR
ROTT POWER ALLWAYSULTRA Avo Eh
ROTT POWER EXCEPTIONAL Nuo Eh
ROTT POWER FIRE Jun Eh
ROTT POWER GUURA Pen 5-7kk PEK 3
ROTT POWER GAYLORD Pen 5-7kk ei sij.
ROTT POWER GISU Pen 5-7kk hyl
ROTT POWER GIMMA Pen 5-7kk hyl
SKAY-II IZ TVERSKOGO DOMA Jun Eri.2 sa
TK’S BLACK PRINCESS Val Eri.3
JASMIN V.H MILSPED Val Eri

JA KIRSIKKANA KAKUN PÄÄLLÄ KASVATTAJALUOKAN 3 SIJA

Joensuu 29.5.2016

RP Exceptional Eri1 sa Vara-Serti PN 2
RP Fire Eri2

Joensuu 28.5.2016

RP Exceptional Eh
RP Fire Eh

Hamina 21.5.2016

RP Femme Eri1 sa PN 2 Vara-Serti
Jonava Liettua 7-8.5.2016
Skay-II Iz Tverskogo Doma Eri1 sa PU 1 Serti ROP
Jasmin V.H Milsped Eri2
RP Fant Eri 1 sa Jun-Serti ROP-Junior → LT JMVA
Jasmin V.H Milsped Eri2
RP Fant Eri 2
Skay-II Iz Tverskogo Doma Eri2
RP Baroni Eri1 sa PU 1 Serti VSP

Kangasniemi 5.5.2016

RP Fant Eri1
Skay-Iz Tverskogo Doma Eri2

Tampere 30.4.2016
RP Fant Eri2

Rottpower Maarit Juutilainen, maana@rottpower.net, puh. 040 703 8100, 79100 LEPPÄVIRTA
Design: Niko Immonen